Apartament 4

Apartament nr 4 – jest apartamentem z dwiema osobnymi sypialniami na drugim poziomie. Jedna z sypialni posiada wyjście na mały balkon, gdzie można usiąść, wypić kawę i podziwiać widok gór. Na 1 poziomie znajduje się otwarta przestrzeń kuchenna na salon z TV oraz korytarz i łazienka.  Do dyspozycji każdego klienta darmowe WiFi. Cena 400 zł / doba za cały apartament.Apartament w pełni wyposażony.

Apartament 3

Apartament nr 3 – jednopoziomowym apartamentem na parterze. Na 1 poziomie znajduje się otwarta przestrzeń kuchenna na salon z TV oraz wyjście na taras. W apartamencie znajduje się także  sypialnia dla rodziców , drugi pokój z dwupiętrowym łóżkiem oraz prywatna łazienka z prysznicem. Apartament posiada także sofę przed TV z możliwością rozłożenia, dzięki czemu maksymalnie może pomieścić 6 osoby. Do dyspozycji każdego klienta darmowe WiFi. Cena 400 zł / doba za cały apartament.

Apartament 2

Apartament nr 2 – jednopoziomowym apartamentem na piętrze. Na 1 poziomie znajduje się otwarta przestrzeń kuchenna na salon z TV oraz balkon. W apartamencie znajduje się także  sypialnia dla rodziców, oraz sypialnia dla dzieci z podwójnym łózkiem oraz prywatna łazienka z prysznicem.
Apartament posiada także sofę przed TV z możliwością rozłożenia, dzięki czemu maksymalnie może pomieścić 6 osoby. Do dyspozycji każdego klienta darmowe WiFi. Cena 400 zł / doba za cały apartament.

Apartament 1

Apartament nr 1 – jest apartamentem z sypialnią na drugim poziomie z łożem dla rodziców .Na 1 poziomie znajduje się otwarta przestrzeń kuchenna na salon z TV oraz korytarz i łazienka . W apartamencie znajduje się również  pokój z 1 łóżkiem piętrowym + 1 łóżko wolnostojące dla dzieci , dzięki czemu maksymalnie może pomieścić 5 osób, lub więcej z dostawką. Do dyspozycji każdego klienta darmowe WiFi. Cena 400 zł / doba za cały apartament.