Apartament 4

Apartament nr 4 – jest apartamentem z dwiema osobnymi sypialniami na drugim poziomie. Jedna z sypialni posiada wyjście na mały balkon, gdzie można usiąść, wypić kawę i podziwiać widok gór. Na 1 poziomie znajduje się otwarta przestrzeń kuchenna na salon z TV oraz korytarz i łazienka.  Do dyspozycji każdego klienta darmowe WiFi. Cena 350 zł / doba za cały apartament.

Apartament 3

Apartament nr 3 – jednopoziomowym apartamentem na parterze. Na 1 poziomie znajduje się otwarta przestrzeń kuchenna na salon z TV oraz wyjście na taras. W apartamencie znajduje się także przestronna sypialnia, drugi pokój z dwupiętrowym łóżkiem oraz prywatna łazienka z prysznicem. Apartament posiada także sofę przed TV z możliwością rozłożenia, dzięki czemu maksymalnie może pomieścić 6 osoby. Do dyspozycji każdego klienta darmowe WiFi. Cena 350 zł / doba za cały apartament.

Apartament 2

Apartament nr 2 – jednopoziomowym apartamentem na piętrze. Na 1 poziomie znajduje się otwarta przestrzeń kuchenna na salon z TV oraz balkon. W apartamencie znajduje się także przestronna sypialnia oraz prywatna łazienka z prysznicem.
Apartament posiada także sofę przed TV z możliwością rozłożenia, dzięki czemu maksymalnie może pomieścić 4 osoby. Do dyspozycji każdego klienta darmowe WiFi. Cena 350 zł / doba za cały apartament.